Czas realizacji zamówienia

Szanowny Kliencie

Nasze produkty szyjemy na bieżąco - na chwilę obecną, ze względu na znaczne zwiększenie ilości zamówień czas oczekiwania wynosi do 10 dni roboczych, przy czym mamy na stanie kilka modeli, które można zamówić na bieżąco - w tym celu należy sprawdzać poszczególne modele i ich dotępność.

Sugerujemy zamawianie przesyłek z formą dostawy "paczkomat".  Zgodnie z informacją od firmy Inpost paczkomaty będą obsługiwane także w weekend, by ograniczyć kontakt z kurierami.

 Zapraszamy do zakładki PROMOCJE - pojedyncze modele dostępne 48h

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Na czas realizacji zamówienia składa się:

  • Dostępność produktu;
  • Czas zaksięgowania wpłaty;
  • Czas dostawy przez kuriera;

Czas dostawy

  • Kurier – kurier dostarczy zamówione zakupy w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki;
  • Wysyłka do placówki Poczty Polskiej – możliwość odebrania przesyłki bezpośrednio w placówce Poczty Polskiej. Przesyłki można odbierać w godzinach pracy poszczególnych oddziałów.  Przesyłki są przewożone z magazynu do placówki w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki;
  • Wysyłka do Paczkomatu InPost – przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - szybka forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl