SZAL ANTYSMOGOWY DZIECKO SSdz-4

115,00 zł
Brutto

Szaliki, chusty antysmogowe z wymiennym filtrem węglowym N99. Idealne na smog, zanieczyszczenia i wirusy. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dziecięcy szalik antysmogowy, wykonany w 100% z bawełny w ciekawe wzory z wewnętrzną maską oraz wymiennym filtrem węglowym N99 (2 sztuki w komplecie) 

Unikatowe, w limitowanych ilościach ręcznie szyte szaliki, chusty i maski antysmogowe SmoGa. Uniwersalne i ponadczasowe produkty przeciwsmogowe  z najlepszych materiałów projektowane i szyte w SmoGa Manufaktura Szczecin.

Szalik (chusta) antysmogowy SmoGa  składa się z trzech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości bawełna z odpowiednimi atestami, kolejna warstwa to kieszonka z cienkiej bawełny na wymienny filtr węglowy SmoGa N99 i ostatnia warstwa to serce chusty, pięciowarstwowy wymienny filtr z atestem  z wkładką z aktywnego węgla SmoGa N99.

FILTR I JEGO SKUTECZNOŚĆ

Wymienny filtr SmoGa N99 a konkretnie włóknina filtracyjna do masek antysmogowych SmoGa spełnia standard NIOSH 42 CFR-84. Oznacza to, że układ włóknin filtracyjnych N99 filtruje powietrze z pyłów o rozmiarze większym niż 0.3 µm na poziomie nie mniejszym niż 99%.

PRZECHOWYWANIE I KONSERWACJA

Filtr zachowuje skuteczność antysmogową przez około 50 godzin, w zależności od intensywności używania i stopnia zanieczyszczenia powietrza. Skuteczność antywirusową filtr zachowuje ok 10 godzin. Wymiana filtra jest czynnością bardzo prostą, wystarczy odchylić materiał w wewnętrznej części maski, wyjąć zużyty filtr i wymienić na nowy.

CZYSZCZENIE SZALA (CHUSTY)

Szal należy prać ręcznie w gorącej wodzie z mydłem. Przed praniem szala (chusty) należy wyjąć filtr węglowy. Suszyć w stanie rozwieszonym po każdym praniu szal (chustę) należy wyprasować gorącą parą przez bawełnianą szmatkę w celu odkażenia przed wirusami, po uprzednim wyjęciu filtra.

Produkty SmoGa są wyrobami rękodzielniczymi i nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Certyfikat CE posiada filtr SmoGa.

FFP2/FFP3- klasa ochrony filtra

SSdz-4
2 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.