O nas

 

 

Witamy w sklepie SmoGa :) 

Mając na uwadze coraz groźniejsze i niestety mocno zanieczyszczone powietrze spowodowane  smogiem wychodzimy naprzeciw zdrowiu i oczekiwaniom tworząc maski, chusty i szaliki antysmogowe SmoGa :)

Znajdziesz u nas  maski dla dzieci oraz dorosłych – damskie, męskie, dziecięce w różnych rozmiarach i wzorach :) Podnosząc asortyment powstały chusty oraz szaliki dla dzieci, kobiet oraz męskie :)

Nie jest nam obojętne coraz większe zanieczyszczenie środowiska  i niestety bardzo duże natężenie powietrza pyłami, smogiem, który w groźny i ukryty sposób niszczy nasz układ oddechowy.

Doświadczenie oraz praca w dziale ochrony środowiska i ekologicznym jak i dbałość o nasze zdrowie spowodowało stworzenie firmy zajmującej się właśnie produkcją masek, chust SmoGa.

Przy produkcji masek oraz chust SmoGa dokładamy wszelkich starań i zaangażowania, maski wykonane są z materiałów 100% bawełnianych, chust i szaliki wykonane są z bawełny jak i materiałów polarowych przyjemnych dla skóry, w każdej masce i chuście umieszczony jest filtr węglowy N95 lub N99 w zależności, który się wybierze.

Maska SmoGa wyróżnia się ciekawym wzornictwem, kolorami, miejskim stylem oraz co istotne niepowtarzalnością, tworząc unikatowy charakter i design. Natomiast chusty SmoGa cechuje niepowtarzalność i innowacja na rynku Polskim.

SmoGa może być wykorzystywana podczas codziennego użytkowania oraz co istotne np. podczas aktywności, bieganie , spacery,  jazda na rowerze oraz inne formy aktywności.

W trakcie wzmożonego wysiłku nasz oddech przyspiesza i bardzo ważne jest aby powietrze które dociera do naszego układu oddechowego, docierało oczyszczone.

Przy tworzeniu masek, chust SmoGa niezwykle ważne jest dla nas sam proces ich powstawania , zależy nam przede wszystkim na stosowaniu materiałów najwyższej jakości , bardzo dokładnym ich wykonaniu, a przede wszystkim skutecznym filtrowaniu powietrza, dlatego stosujemy filtry węglowe o najwyższej skuteczności filtrowania N99, N95

 

N95 w skali NIOSH, przebadany laboratoryjnie - certyfikat amerykański The National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH) - Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy . Zatrzymuje nie tylko zdecydowaną większość pyłów o wielkości powyżej 0,3 mikrometra (w tym PM 10 i PM 2.5) lecz także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

 

 

Produkcja masek i chust SmoGa odbywa się wyłącznie w Polsce pod ścisłą kontrolą jakości. 

Zapraszamy do kontaktu:

Emilia: 609063827

Anna : 530747576

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl