O nas

 

 

 SmoGa Atelier Manufaktura Szczecin 

produkty rękodzielnicze w limitowanych ilościach

PRODUKT Z POLSKI

Projektowanie i szycie to nasza pasja.  Dla naszych Klientów

proponujemy produkty

Premium kolekcje limitowane- Najwyższej Jakości  - O Niepowtarzalnym Wyglądzie - Z Nowoczesnym Designem

Produkcja  masek, szali  i chust SmoGa odbywa się wyłącznie w Polsce pod ścisłą kontrolą jakości. 

 

Zapraszamy do kontaktu:

Emilia: 609063827

Anna : 530747576

  

Znajdziesz u nas  produkty dla wszystkich – damskie, męskie, dziecięce w różnych rozmiarach i wzorach. Dzięki ciągłej "burzy mózgów" oraz wielu zapytaniom od Klientów jako alternatywa masek antysmogowychpowstały chusty oraz szaliki dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn.

Nie jest nam obojętne coraz większe zanieczyszczenie środowiska  i niestety bardzo duże natężenie powietrza pyłami, smogiem, który w groźny i ukryty sposób niszczy nasz układ oddechowy. Doświadczenie oraz praca w dziale ochrony środowiska i ekologicznym jak i dbałość o nasze zdrowie spowodowało stworzenie firmy zajmującej się właśnie projektowaniem i  produkcją masek, chust i szali  SmoGa.

Przy produkcji naszych produktów SmoGa dokładamy wszelkich starań i zaangażowania, maski wykonane są z materiałów 100% bawełnianych, chust i szaliki wykonane są z bawełny jak i materiałów polarowych przyjemnych dla skóry, w każdej masce i chuście umieszczony jest filtr węglowy N95 lub N99 w skali NOISH

Maska SmoGa wyróżnia się ciekawym wzornictwem, kolorami, miejskim stylem oraz co istotne niepowtarzalnością, tworząc unikatowy charakter i design. Natomiast chusty oraz szale SmoGa cechuje niepowtarzalność i innowacja na rynku Polskim.

SmoGa może być wykorzystywana podczas codziennego użytkowania oraz co istotne np. podczas aktywności, bieganie, spacery,  jazda na rowerze czy na nartach.

W trakcie wzmożonego wysiłku nasz oddech przyspiesza i bardzo ważne jest aby powietrze które dociera do naszego układu oddechowego, docierało oczyszczone.

Przy tworzeniu masek, chust, szali  SmoGa niezwykle ważny jest dla nas sam proces ich powstawania , zależy nam przede wszystkim na stosowaniu materiałów najwyższej jakości , bardzo dokładnym ich wykonaniu, a przede wszystkim skutecznym filtrowaniu powietrza, dlatego stosujemy filtry węglowe o najwyższej skuteczności filtrowania N99.

 

Filtr N99 według skali NIOSH- certyfikat amerykański The National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH) - Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy . Zatrzymuje nie tylko zdecydowaną większość pyłów o wielkości powyżej 0,3 mikrometra (w tym PM 10 i PM 2.5) lecz także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl