Maska antysmogowa SM-7

99,00 zł
Brutto

Maska antysmogowa z atestem, potwierdzona skuteczność działania, maski z wymiennym filtrem węglowym N99 . Oryginalne rękodzieło

Rozmiar
Ilość

Męska maska antysmogowa, wykonana z tkaniny flanelowej 100% bawełna z wewnętrzną kieszonką z włókniny filtracyjnej typu SPUNBOND ( atest PZH) oraz wymiennym filtrem węglowy N99 (2 sztuki w komplecie) 

FILTR I JEGO SKUTECZNOŚĆ

Wymienny filtr SmoGa N99 a konkretnie włóknina filtracyjna do masek antysmogowych SmoGa spełnia standard NIOSH 42 CFR-84. Oznacza to, że układ włóknin filtracyjnych N99 filtruje powietrze z pyłów o rozmiarze większym niż 0.3 µm na poziomie nie mniejszym niż 99%.

PRZECHOWYWANIE I KONSERWACJA

Filtr zachowuje skuteczność antysmogową przez około 50 godzin, w zależności od intensywności używania i stopnia zanieczyszczenia powietrza. Skuteczność antywirusową filtr zachowuje ok 10 godzin. Wymiana filtra jest czynnością bardzo prostą, wystarczy odchylić materiał w wewnętrznej części maski, wyjąć zużyty filtr i wymienić na nowy.

CZYSZCZENIE MASKI

Maskę należy prać ręcznie w gorącej wodzie z mydłem. Przed praniem maski należy wyjąć filtr węglowy. Suszyć w stanie rozwieszonym po każdym praniu. Maskę należy wyprasować gorącą parą przez bawełnianą szmatkę w celu odkażenia maski przed wirusami, po uprzednim wyjęciu filtra. 

 

Produkty (maski) SmoGa są wyrobami rękodzielniczymi i nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Certyfikat CE posiada filtr SmoGa.

FFP2/FFP3- klasa ochrony filtra

R -półmaska wielokrotnego użytku

S,M,L - rozmiar maski

 

SM-7
3 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.