O nas

 

polski produkt

 

maski antysmogowe

 

 

SmoGa  Manufaktura Szczecin   produkty rękodzielnicze w limitowanych ilościach. 

Firma istnieje na rynku od 7 lat, marka SmoGa  powstała trzy lata temu wprowadzając na rynek innowacyjne produkty w postaci szli i chust antysmogowych z wszytą maską antysmogową- co zapewnia lepszą szczelność szalików i chust.

Projektowanie i szycie to nasza pasja. Dla naszych Klientów proponujemy produkty najwyższej jakości, z najlepszych materiałów, z atestami. Produkcja  naszych etui, masek, szalików i chust SmoGa odbywa się wyłącznie w Polsce pod ścisłą kontrolą jakości. 

Tworzymy produkty Premium* Kolekcje Limitowane* Najwyższej Jakości *O Niepowtarzalnym Wyglądzie *Z Nowoczesnym Designem* Na indywidualne zamówienia 

SmoGa Manufaktura Szczecin przywiązuje najwyższą wagę do zapewnienia ochrony, która zagwarantuje ograniczenie zanieczyszczeń we wdychanym powietrzu. Stosujemy atestowane materiały filtrujące dostępne na rynku oraz nowoczesny i niepowtarzalny design, który zapewnia jednocześnie skuteczne filtrowanie zanieczyszczonego powietrza. Mamy nadzieję, że dzięki zaprojektowanym i uszytym przez nas produktom zapewnimy Klientom komfort codziennego funkcjonowania w erze wysokich zanieczyszczeń powietrza.  

 

Biorąc pod uwagę, że dużo czasu spędzamy na produkcji- prosimy o kontakt mailowy -znacznie łatwiej i szybciej:) Odpowiadamy najczęściej w przeciągu 2 h

smoga@smoga.pl

W przypadkach niecierpiących zwłoki:

Emilia: 609063827

Anna : 530747576

szalik_antysmogowy_smoga.jpg 

Znajdziesz u nas  produkty dla wszystkich – damskie, męskie, dziecięce w różnych rozmiarach i wzorach. Dzięki ciągłej "burzy mózgów" oraz wielu zapytaniom od Klientów jako alternatywa masek antysmogowychpowstały chusty oraz szaliki dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn.

Produkty SmoGa wyróżniają się oryginalnym wzornictwem, kolorami, miejskim stylem oraz co istotne niepowtarzalnością, tworząc unikatowy charakter i design. 

Natomiast chusty oraz szale SmoGa cechuje niepowtarzalność i innowacja na rynku polskim.  Przy tworzeniu masek, chust, szali  SmoGa niezwykle ważny jest dla nas sam proces ich powstawania , zależy nam przede wszystkim na stosowaniu materiałów najwyższej jakości , bardzo dokładnym ich wykonaniu, a przede wszystkim skutecznym filtrowaniu powietrza, dlatego stosujemy filtry węglowe o najwyższej skuteczności filtrowania N99.

Etui SmoGa na tablety, laptopy, komórki to ciekawe, kolorowe, eleganckie i oryginalne wzornictwo. Pokrowce wykonane są z odpornych na wilgoć najlepszych materiałów od polskich dostawców, zapinane na wygodny zamek. Etui SmoGa na tablety, laptopy, ipad uszyte są z dbałością o każdy szczegół pod ścisłą kontrolą, aby dokładnie chroniły nasz laptop, tablet lub komórkę. Decydując się na etui SmoGa zapewniasz bezpieczeństwo w transporcie swojego laptopa, tableta, komórki i ciekawą stylizację, wyróżniającą się  na rynku polskim.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl