PAKIET 10 FILTRÓW DO MASKI rozmiar M/L N95 FS-6

85,00 zł
Brutto

Filtr z jonami srebra N95 o właściwościach antywirusowych, antybakteryjnych przeznaczony do odzieży antysmogowej SmoGa. Wysoka ochrona dróg oddechowych.

Ilość

Wymienny filtr z jonami srebra N95 do masek SmoGa rozmiar M/L - 12 x 8 cm 

Filtr SmoGa z jonami srebra posiada właściwości hydrofobowe, które zabezpieczają przed zawilgoceniem całej maseczki, co znacznie podnosi komfort, higienę i wygodę użytkowania.

Został on wykonany z włókniny zawierającej jony srebra o właściwościach antybakteryjnych. 

Działanie jonów polega na blokowaniu enzymów transportujących tlen, dezaktywacji protein bakterii oraz zamykaniu membran komórkowych. Ta potrójna ochrona czyni filtr wysoce skutecznym i efektywnym. Gwarantuje wysoki poziom higieny i jeszcze większe bezpieczeństwo. 

Filtr SmoGa chroni przed smogiem oraz zabezpiecza przed wirusami i alergenami. W dużym stopniu, przed wdychaniem zawieszonych w powietrzu cząsteczek PM10 i PM2.5 (toksyczne substancje smoliste, węglowodory aromatyczne, benzo/a/pireny, metale ciężkie, dioksyny i furany). Filtruje z maksymalną skutecznością.

Jeśli zależy Ci na maksymalnej ochronie nie tylko przed koronawirusem, ale też innymi drobnoustrojami oraz zanieczyszczeniami obecnymi w powietrzu SMOGIEM, sięgnij po maseczki wielorazowego użytku SmoGa z dodatkowym filtrem z jonami srebra lub wymiennym filtrem z aktywnym węglem.

STOPIEŃ OCHRONY : N95

ocena na podstawie badań laboratoryjnych: 
typ filtra N95 uważany jest za jedną z lepszych barier przeciwko różnego rodzaju wirusom. 
N - oznacza, że filtr nie jest odporny na działanie olejów 
95 - wartość efektywności podczas filtrowania powietrza, która w tym wypadku wynosi ok 95%.

FS-6
10 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.