Nowość SmoGa filtr z jonami ujemnymi N95

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 4 dni robocze
Cena: 13,00 zł 13.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Rozmiar M - 12x8 cm - do masek, chust, szali  SmoGa rozmiar S, M, L 

Biorąc pod uwagę nadchodzący sezon letni, a co za tym idzie brak swobody oddychania w maskach -wprowadzamy NOWOŚĆ na rynku - filtr N95 z ujemnymi jonami. Filtr N95  z ujemnymi jonami posiada 4 warstwy a co się z tym wiąże daje  lepszą swobodę oddychania od N99 ( pięć warstw)

Wymienny 4 warstwowy filtr klasy N95 z warstwą tkaniny z jonami ujemnymi oraz z materiałem typu spunbond - (medyczna włóknina texfil, stosowana do  art. higienicznych,  odzieży ochronnej i medycznej ) -  skuteczność filtracji w granicach 99%.

Warstwy filtra:

  • mata filtracyjna o klasie filtracji F9 zgodna z normą PN EN 779:2012.
  • certyfikowana mata z jonami ujemnymi o odpowiedniej gramaturze i nasyceniu. Odpowiada ona za wychwytywanie szkodliwych związków organicznych i chemicznych
  • Pozostałe warstwy ochronne zrobione z włókniny medycznej nie zawierają kleju oraz substancji SVHC z listy kandydackiej Europejskiej Agencji Chemikaliów (ECHA)

Ujemna jonizacja:

Zapewnia zneutralizowanie pyłu, wpływu mikroorganizmów na powietrze trujących gazów, co pomaga efektywnie oczyszczać powietrze. W szczególności jeżeli chodzi o bardzo szkodliwy PM 2,5, ujemna jonizacja wykazuje się wyższą niż 99% skutecznością w jego eliminacji. Jony ujemne są doskonałym zabezpieczeniem przed chorobami zakaźnymi, usuwają kurz, dym, alergeny, zapachy, bakterie, wirusy, roztocza kurzu, i – co najważniejsze – niebezpieczne rakotwórcze submikronowe cząstki sadzy i gazów spalinowych z powietrza.

Filtr zatrzymuje  zanieczyszczenia z powietrza, w tym kurz, spaliny, grzyby,roztocza, pyłki, nieprzyjemne  zapachy, włókna, dym, sadzę i inne mikroskopijne cząstki.

Ważne

Skuteczność antywirusową filtr zachowuje przez ok 8- 10 h użytkowania (czyli na tydzień, gdy maska używana jest po 1,5 h dziennie). Skuteczność antysmogową filtr zachowuje przez ok 50 h w zależności od zanieczyszczenia powietrza. Nie należy tego czasu przekraczać, gdyż pod wpływem wilgoci mogą zacząć się w nim rozwijać groźne dla układu oddechowego bakterie i drobnoustroje. W celu prawidłowego działania filtra bardzo ważne jest właściwe dopasowanie maski, szala, chusty oraz regularna wymiana filtrów węglowych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl