O PRODUKTACH SMOGA

            Maski, chusty, szale antysmogowe firmy SmoGa przeznaczona są do ochrony układu oddechowego przed cząstkami stałymi i ciekłymi takimi jak: pył, dym, mgły i aerozole, smog

            Maska, chusta, szale są kompletnym sprzętem ochronnym gotowym do natychmiastowego użycia, wyposażonym w wymienny filtr węglowy. Maska przeciwpyłowa , przeciwsmogowa  Smoga oraz chusty jak i szale powodują że oddychanie staje się zdrowsze. Wymienny filtr N99zawierający aktywny węgiel zapewnia najwyższą jakość filtrowania, usuwając ponad 99.9% pyłów (w tym PM2,5 i PM10), kurzu, pyłków roślinnych i nieprzyjemnych zapachów. 

            Produkty SmoGa są przeznaczone indywidualnie dla danej osoby i nie mogą być odstępowane innym.

            Produkty SmoGa nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

            Maska zbudowana jest z części twarzowej wykonanej z materiału filtrującego oraz akcesoriów pomocniczych w zależności od modelu półmaski, takich jak wymienny filtr węglowy posiadający atesty zależny od rodzaju maski tj. N99 lub N95, elastycznej taśmy nagłownej, wbudowanego noska dostosowującego się do rozmiaru danej twarzy.

            Chusta, szal antysmogowy SmoGa wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, posiadają materaiał filtrujący taki jak wymienny filtr węglowy N95, wkładany w kieszeń w wewnętrznej części szala, chusty. Każda chusta, szal posiada gumkę mocującą na uszy, aby szal, chusta SmoGa spełniały swoją funkcję tzn. szczelnie okrywały część twarzową w celu zabezpieczenia układu oddechowego.

Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny (filtr), gdzie jest oczyszczane, a wydychane powietrze usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej.

            Maskę SmoGa możemy polecić także :
            - rowerzystom
            - motocyklistom
            - alergikom i astmatykom
            - narciarzom
            - snowboardzistom
            - biegaczom
            - kierowcom pojazdów terenowych
            - rolnikom i ogrodnikom
            - pracownikom budowy, malarzom

            Zawartość opakowania maski SmoGa:

            - maska z 2 wymiennymi filtrami N99 lub N95 w zależności od zamówienia

           Chusta, szal SmoGa polecana jest osobom ceniącym zdrowie, elegancję, szyk i wygodę.

                 Zawartość opakowania chust, szali SmoGa:

                 chusta, szal z 2 wymiennymi filtrem N99