O produktach SmoGa

 

            Leżaki plażowe 3w1, maski, chusty, szale antysmogowe SmoGa to polskie produkty, uszyte ręcznie w Atelier Manufaktura Szczecin w 100% bawełniane.

 PRODUKT Z POLSKI

Projektujemy i szyjemy ręcznie:

 

 • Produkty Premium
 •  
 • Najwyższej Jakości
 •  
 • Bardzo Skuteczne
 •  
 • O Niepowtarzalnym Wyglądzie
 •  
 • Z Nowoczesnym Designem

 

 

Ręcznik albo leżak, na którym wygodnie rozłożysz się na plaży- marzenie każdego turysty. Teraz masz jedno i drugie. SmoGa Relaks  to wyjątkowe rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wypoczynku. Sam ręcznik jest wyprodukowany z wysokogatunkowego materiału frotte, kiedy jednak dodasz do niego drewniany stelaż, szybko zamieni się w wygodny leżak. Dzięki kompaktowemu sposobowi pakowania nie zajmuje dużo miejsca, możesz zabrać go ze sobą wszędzie.

Manufaktura SmoGa proponuje innowacyjne rozwiązanie, niezbędny produkt w czasie letniego wypoczynku teraz w formie kompaktowej 3w1 SmoGa RelaKs to praktyczny wygodny niezbędnik na urlop, zastępuje: 

 

 • leżak

 • ręcznik

 • pareo

 

a ponad to leżak można zwinąć i powstanie zgrabna, mała torba na ramię, w której zmieścimy inne potrzebne rzeczy na plażę. 

 

 

A ponad to mając na uwadze fakt coraz większych problemów zdrowotnych związanych z mocno zanieczyszczonym powietrzem a co za tym idzie smogiem - wychodzimy naprzeciw zdrowiu i oczekiwaniom Klientów - tworząc maski, chusty i szaliki antysmogowe SmoGa. 

PRZEZNACZENIE

                Maska antysmogowa firmy SmoGa przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed cząstkami stałymi i ciekłymi takimi jak: benzopiren, opary, dym tytoniowy, alergeny, szkodliwe  toksyny znajdujące się w powietrzu. Maska jest kompletnym sprzętem ochronnym gotowym do natychmiastowego użycia, wyposażona w wymienny filtr węglowy. Jest ona przeznaczona dla danej osoby i nie może być odstępowana innym.

Produkty SmoGa nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

 

SPOSÓB DZIAŁANIA 

Maska (szal, chusta) zbudowana jest z części zewnętrznej z certyfikatem jakości Oeko-Tex nadany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna nawet dla malutkich dzieci – to wysokiej jakości materiał 100% bawełna .

Sercem naszej maski jest filtr N99 – filtr składa się z pięciu warstw, zatrzymuje pyły PM 10 i PM 2,5.

Struktura głównej włókniny filtruje pyły zawieszone: PM10 oraz PM2,5 jak i submikronowe do 0,3 mikrona, powstałe w wyniku spalania paliw jak również alergeny, bakterie, wirusy oraz zarodniki grzybów oraz zanieczyszczeń.

Węgiel aktywny  w włókninie  - filtruje i neutralizuje najbardziej rakotwórcze gazy obecne w powietrzu, takie jak: benzopiren, opary, dym tytoniowy, alergeny, szkodliwe toksyny znajdujące się w powietrzu.

Włóknina osłonowa –  100% bawełna  z certyfikatem jakości Oeko-Tex nadanym przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi, izoluje twarz od włókniny filtrującej dzięki czemu wzmacnia pozostałe części maski, chroniąc je przed przetarciami i uszkodzeniami.

Maska SmoGa, aby dobrze okalała twarz posiada elastyczną taśmę nagłowną, wbudowany nosek dostosowujący się do rozmiaru danej twarzy.

Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny (filtr), gdzie jest oczyszczane, a wydychane powietrze usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej .

Materiał maski SmoGa podczas użytkowania powinien ściśle przylegać do twarzy.

Oddychanie w masce oczywiście nie jest tak swobodne jak bez niej, dyskomfort nie pojawi się w przypadku regularnego równomiernego oddychania, może natomiast pojawić się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, gdy oddech jest przyspieszony i pogłębiony.

 

Przy zakupie dowolnej maski dostają Państwo pakiet 2 filtrów N99 GRATIS!!

            Maska, chusta, szale są kompletnym sprzętem ochronnym gotowym do natychmiastowego użycia, wyposażonym w wymienny filtr węglowy. Maska przeciwpyłowa , przeciwsmogowa  Smoga oraz chusty jak i szale powodują że oddychanie staje się zdrowsze. Wymienny filtr N99 zawierający aktywny węgiel zapewnia najwyższą jakość filtrowania, usuwając ponad 99.9% pyłów (w tym PM2,5 i PM10), kurzu, pyłków roślinnych i nieprzyjemnych zapachów. 

            Produkty SmoGa są przeznaczone indywidualnie dla danej osoby i nie mogą być odstępowane innym.

            Produkty SmoGa nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

            Maska zbudowana jest z części twarzowej wykonanej z materiału filtrującego oraz akcesoriów pomocniczych w zależności od modelu półmaski, takich jak wymienny filtr węglowy posiadający atesty zależny od rodzaju maski tj. N99 lub N95, elastycznej taśmy nagłownej, wbudowanego noska dostosowującego się do rozmiaru danej twarzy.

            Chusta, szal antysmogowy SmoGa wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, posiadają materiał filtrujący taki jak wymienny filtr węglowy N99, wkładany w kieszeń w wewnętrznej części szala, chusty. Każda chusta, szal posiada gumkę mocującą na uszy, aby szal, chusta SmoGa spełniały swoją funkcję tzn. szczelnie okrywały część twarzową w celu zabezpieczenia układu oddechowego.

Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny (filtr), gdzie jest oczyszczane, a wydychane powietrze usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej.

Produkty SmoGa posiadają filtr N99 wedlug skali NIOSH- certyfikat amerykański The National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH) - Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zatrzymuje nie tylko zdecydowaną większość pyłów o wielkości powyżej 0,3 mikrometra (w tym PM 10 i PM 2.5) lecz także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

            Maskę SmoGa możemy polecić także :
            - rowerzystom
            - motocyklistom
            - alergikom i astmatykom
            - narciarzom
            - snowboardzistom
            - biegaczom
            - kierowcom pojazdów terenowych
            - rolnikom i ogrodnikom
            

            Zawartość opakowania maski SmoGa:

- maska z filtrem N99

- 1 wymienny filtr N99-GRATIS 

etui, woreczek na maskę, w kolorze wybranej maski GRATIS

          

 

               Zawartość opakowania chust, szali SmoGa:

– chusta, szal antysmogowy

– 2 wymienne  filtry N99 GRATIS

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl