O produktach SmoGa

 

Projektujemy i szyjemy ręcznie:

Produkty Premium - Oryginalne - Najwyższej Jakości - Bardzo Skuteczne - O Niepowtarzalnym Wyglądzie - Z Nowoczesnym Designem- Na indywidualne zamówienia

SmoGa Manufaktura Szczecin firma istnieje na rynku od 6 lat, marka SmoGa  powstała w tamtym roku wprowadzając na rynek innowacyjne produkty w postaci  szalików i chust antysmogowych oraz niepowtarzalnych etui do laptopów, tabletów, komórek.

Maski, szale chusty antysmogowe SmoGa to polskie produkty rękodzielnicze w ograniczonych ilościach w 100% bawełniane wykonane w SmoGa Manufaktura Szczecin.

 

  PRODUKT Z POLSKI

 

Unikatowe, w limitowanych ilościach ręcznie szyte szaliki, chusty i maski antysmogowe SmoGa. Oryginalne, mocne, niepowtarzalne i ponadczasowe etui na laptopy, tablety, ipad, produkty przeciwsmogowe  z najlepszych materiałów projektowane i szyte w SmoGa Manufaktura Szczecin.

SmoGa Manufaktura Szczecin przywiązuje najwyższą wagę do zapewnienia ochrony, która zagwarantuje ograniczenie zanieczyszczeń we wdychanym powietrzu. Stosujemy atestowane materiały filtrujące dostępne na rynku oraz nowoczesny i niepowtarzalny design, który zapewnia jednocześnie skuteczne filtrowanie zanieczyszczonego powietrza. Mamy nadzieję, że dzięki zaprojektowanym i uszytym przez nas produktom zapewnimy Klientom komfort codziennego funkcjonowania w erze wysokich zanieczyszczeń powietrza.

Etui SmoGa na tablety, laptopy, ipad uszyte są z dbałością o każdy szczegół pod ścisłą kontrolą, aby dokładnie chroniły nasz laptop, tablet lub komórkę. Decydując się na etui SmoGa zapewniasz bezpieczeństwo w transporcie swojego laptopa, tableta, komórki i ciekawą stylizację, wyróżniającą się  na rynku polskim.

Szaliki i chusty i maski antysmogowe SmoGa to doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o zdrowie, ceniących komfort i modny wygląd.  SmoGa to połączenie ochrony antysmogowej, wygody a przy tym świetnego wyglądu. Projektujemy odzież antysmogową, która wyrazi Twój indywidualny styl i zapewni świetny i oryginalny design.

Chusta (szalik ) antysmogowy SmoGa to innowacyjny produkt, który zapewni Ci skuteczną ochronę przed smogiem, zanieczyszczeniami powietrza, bakteriami a także zimnem. Oprócz funkcji przeciwsmogowej sprawdza się także jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, a w momencie złego stanu powietrza jako produkt antysmogowy. To dużo więcej niż szalik antysmogowy, to odzież  służąca Ci na co dzień podczas każdej chwili spędzonej na świeżym powietrzu. 

Chusta (szalik) antysmogowy SmoGa  składa się z trzech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości bawełna z odpowiednimi atestami, kolejna warstwa to kieszonka z cienkiej bawełny na wymienny filtr węglowy SmoGaN99 i ostatnia warstwa to serce produktu pięciowarstwowy, z atestem, wymienny filtr z wkładką z aktywnego węgla SmoGaN99.

 

Filtr SmoGaN99 do masek, szali i chust antysmogowych zatrzymuje zdecydowaną większość pyłów w tym PM 10 i PM 2.5, także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

Szaliki (chusty) antysmogowe SmoGa dostosują się do kształtu Twojej twarzy dzięki systemowi podwójnej regulacji.

Elastyczny nosek łatwo ustawisz tak, żeby było Ci wygodnie, został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo ukształtować, lekko przylega do twarzy, nie powodując dyskomfortu.

Gumki okalające bawełnianą wkładkę filtra przeciwdziałają osuwaniu filtra z twarzy oraz pomagają w utrzymaniu szczelności filtracji co zapewnia swoje funkcje ochronne, ograniczając wdychanie niskiej jakości powietrza, jednocześnie zapewniając komfort noszenia.

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl