O PRODUKTACH SMOGA

 

            Maski, chusty, szale antysmogowe SmoGa to polskie produkty, uszyte ręcznie w Atelier Manufaktura Szczecin.

Przeznaczone są do ochrony układu oddechowego przed cząstkami stałymi i ciekłymi takimi jak: pył, dym, mgły, aerozole, smog. 

 

Przy zakupie dowolnej maski dostają Państwo pakiet 3 filtrów jeden N99 i dwa N95 GRATIS!!

            Maska, chusta, szale są kompletnym sprzętem ochronnym gotowym do natychmiastowego użycia, wyposażonym w wymienny filtr węglowy. Maska przeciwpyłowa , przeciwsmogowa  Smoga oraz chusty jak i szale powodują że oddychanie staje się zdrowsze. Wymienny filtr N99 zawierający aktywny węgiel zapewnia najwyższą jakość filtrowania, usuwając ponad 99.9% pyłów (w tym PM2,5 i PM10), kurzu, pyłków roślinnych i nieprzyjemnych zapachów. 

            Produkty SmoGa są przeznaczone indywidualnie dla danej osoby i nie mogą być odstępowane innym.

            Produkty SmoGa nie są środkiem ochrony indywidualnej w rozumieniu Dyrektywy 89/686/EWG i nie mogą być stosowane w warunkach wymagających certyfikowanych środków ochrony indywidualnej.

            Maska zbudowana jest z części twarzowej wykonanej z materiału filtrującego oraz akcesoriów pomocniczych w zależności od modelu półmaski, takich jak wymienny filtr węglowy posiadający atesty zależny od rodzaju maski tj. N99 lub N95, elastycznej taśmy nagłownej, wbudowanego noska dostosowującego się do rozmiaru danej twarzy.

            Chusta, szal antysmogowy SmoGa wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, posiadają materaiał filtrujący taki jak wymienny filtr węglowy N95, wkładany w kieszeń w wewnętrznej części szala, chusty. Każda chusta, szal posiada gumkę mocującą na uszy, aby szal, chusta SmoGa spełniały swoją funkcję tzn. szczelnie okrywały część twarzową w celu zabezpieczenia układu oddechowego.

Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny (filtr), gdzie jest oczyszczane, a wydychane powietrze usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej.

Produkty SmoGa posiadają filtr N95 w skali NIOSH, przebadany laboratoryjnie - certyfikat amerykański The National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH) - Narodowy Instytut Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zatrzymuje nie tylko zdecydowaną większość pyłów o wielkości powyżej 0,3 mikrometra (w tym PM 10 i PM 2.5) lecz także wiele substancji biologicznych (pyłki, wirusy) oraz innych zanieczyszczeń gazowych tworzących smog.

            Maskę SmoGa możemy polecić także :
            - rowerzystom
            - motocyklistom
            - alergikom i astmatykom
            - narciarzom
            - snowboardzistom
            - biegaczom
            - kierowcom pojazdów terenowych
            - rolnikom i ogrodnikom
            - pracownikom budowy, malarzom

            Zawartość opakowania maski SmoGa:

- maska z filtrem N99

- 2 wymienne - filtry N95 -GRATIS 

etui, woreczek na maskę, w kolorze wybranej maski GRATIS

          

 

               Zawartość opakowania chust, szali SmoGa:

– chusta, szal z filtrem N95

– 2 wymienne  filtry N95 GRATIS

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl